Sobota, 31 października 2020r. | Imieniny: Urbana, Saturnina, Krzysztofa

14 PAŹDZIERNIKA DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

14 października, 2020

Dzień Edukacji Narodowej to doskonała okazja, aby podziękować wszystkim pracownikom oświaty za ich codzienną pracę, trud wychowania i poświęcenie w kształceniu postaw, zachowań i umiejętności dzieci i młodzieży. W tym szczególnym dniu, Wójt Gminy Wietrzychowice oraz Przewodniczący Rady Gminy kierują swe najlepsze życzenia do nauczycieli i pracowników oświaty z terenu Gminy Wietrzychowice.

Gmina Wietrzychowice
Wietrzychowice – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 3,43% powierzchni powiatu.