Sobota, 24 pa藕dziernika 2020r. | Imieniny: Rafala, Marcina, Antoniego

呕yczenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

14 pa藕dziernika, 2020

Gmina Wierzchos艂awice
Wierzchos艂awice 鈥 gmina wiejska w wojew贸dztwie ma艂opolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975鈥1998 gmina po艂o偶ona by艂a w wojew贸dztwie tarnowskim. Gmina stanowi 5,29% powierzchni powiatu.

Tw贸j adres email nie zostanie opublikowany. Pola, kt贸rych wype艂nienie jest wymagane, s膮 oznaczone symbolem *

Redakcja oraz w艂a艣ciciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi 偶adnej odpowiedzialno艣ci za wypowiedzi i komentarze publikowane przez u偶ytkownik贸w oraz zastrzega sobie mo偶liwo艣膰 usuni臋cia lub edycji komentarzy zawieraj膮cych tre艣ci zniewa偶aj膮ce lub powszechnie uwa偶ane za obel偶ywe. W momencie dodawania komentarza zapami臋tywane zostaj膮 adres email oraz adres IP komentuj膮cego u偶ytkownika (informacje te nie b臋da publikowane i wy艣wietlane).