Piątek, 5 marca 2021r. | Imieniny: Adriana, Fryderyka, Teofila

,,Ziemia Wierzchosławicka” dostępna w wybranych punktach na terenie gminy

15 stycznia, 2021

W związku z dużym zainteresowaniem aktualnym wydaniem pisma naszej Małej Ojczyzny ,,Ziemi Wierzchosławickiej” informujemy, że wersja papierowa gazety została rozdystrybuowana także w wybranych punktach na terenie gminy Wierzchosławice.

Gazetę można znaleźć m.in. w:

Bogumiłowice – sklep w pobliżu kościoła

Łętowice – sklep w pobliżu szkoły, Hitpol

Ostrów – sklep GS

Rudka – Sklep GS

Bobrowniki Małe- sklep GS

Gazeta jest również dostępna do pobrania (do wyczerpania zapasów) w Urzędzie Gminy Wierzchosławice (parter) oraz w recepcji w Gminnym Centrum Kultury.

Zachęcamy również do lektury gazety w wersji elektronicznej. Można ją znaleźć TUTAJ.

Gmina Wierzchosławice
Wierzchosławice – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 5,29% powierzchni powiatu.