Piątek, 7 października 2022r. | Imieniny: Marii, Marka, Mirelli

Zebranie Wiejskie w sołectwie Ostrów – 25 września 2022 r. – 17:30

21 września, 2022
Dom Ludowy im. Wincentego Witosa / DentArt - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Dom Ludowy im. Wincentego Witosa / DentArt - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

Sołtys wraz z Radą Sołecką zapraszają mieszkańców wsi Ostrów na Zebranie Wiejskie, które odbędzie się w dniu 25.09.2022 roku o godzinie 17:30 w Świetlicy Wiejskiej w Ostrowie.

Porządek Zebrania:

1. Otwarcie Zebrania.
  2. Wybór protokolanta Zebrania.
  3. Przyjęcie porządku Zebrania.
  4. Podział funduszu sołeckiego na rok 2023.
  5. Wolne wnioski i zapytania mieszkańców.
  6. Zakończenie Zebrania.

Ogłoszenie o Zebraniu w BIP: https://bip.malopolska.pl/ugwierzchoslawice,a,2162985,zebranie-wiejskie-25-wrzesnia-2022-1730-podzial-funduszu-soleckiego-na-rok-2023-ostrow.html

Gmina Wierzchosławice
Wierzchosławice – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 5,29% powierzchni powiatu.