Wtorek, 28 marca 2023r. | Imieniny: Anieli, Sykstusa, Jana
Pokaż menu

Zaproszenie na bezpłatne spotkanie on-line dla przedsiębiorców z terenu Gminy Wierzchosławice!

29 listopada, 2022

Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości organizuje 30 listopada bezpłatne spotkanie on-line dla przedsiębiorców zainteresowanych obniżeniem rachunków za prąd oraz efektywnym zarządzaniem energią w firmie.

W trakcie spotkania prowadzący przedstawią metody zarządzania energią w firmie i najbardziej opłacalne przedsięwzięcia w zakresie poprawy efektywności energetycznej.

Nie zabraknie cennych informacji odnoszących się do monitorowania i optymalizacji zużycia energii, systemów zarządzania energią, taryf energii elektrycznej dla MŚP.

Uczestnicy spotkania dowiedzą się także jak analizować faktury i umowy dystrybucyjne w celu ich dostosowania do warunków rzeczywistego zużycia energii.

Termin spotkania (on-line): 30 listopada 2022 r. (środa), godzina rozpoczęcia: 10:00

Link do rejestracji:

https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=KEX8178NgkqcvHoYsQXfQNoHNGgUYkpFnbccMX77NYtUNkcyTUQzRUVWMzhETkNHUDhNUEFLRklYTy4u

 
Gmina Wierzchosławice
Wierzchosławice – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 5,29% powierzchni powiatu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).