Środa, 21 lutego 2024r. | Imieniny: Eleonory, Fortunata, Roberta
Pokaż menu

Zakwitły ,,Kwiaty dla Bohaterów”

30 kwietnia, 2020

„Kwiaty dla Bohaterów” – to tytuł projektu patriotycznego realizowanego przez Szkołę Podstawową im. 100- lecia Ruchu Ludowego w Wierzchosławicach. W październiku ubiegłego roku dzieci z klas 0 – III wraz z wychowawcami zasadzili cebulki kwiatowe, a dziś piękne kwiaty cieszą oko w alejkach parkowych przy Centrum Kultury Wsi Polskiej w Wierzchosławicach i przypominają dzieciom i innym spacerowiczom o bohaterach tej Ziemi.
Gmina Wierzchosławice
Wierzchosławice – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 5,29% powierzchni powiatu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).