Sobota, 8 maja 2021r. | Imieniny: Stanislawa, Lizy, Wiktora
Pokaż menu

Zakwitły ,,Kwiaty dla Bohaterów” [ZDJĘCIA]

13 kwietnia, 2021

„Kwiaty dla Bohaterów” – to tytuł projektu patriotycznego realizowanego przez Szkołę Podstawową im. 100-lecia Ruchu Ludowego w Wierzchosławicach. W październiku 2019 roku dzieci z klas 0 – III wraz z wychowawcami zasadzili cebulki kwiatowe, które dziś cieszą oko w alejkach parkowych przy Centrum Kultury Wsi Polskiej w Wierzchosławicach i przypominają dzieciom i innym spacerowiczom o bohaterach tej Ziemi.
Gmina Wierzchosławice
Wierzchosławice – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 5,29% powierzchni powiatu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).