Sobota, 8 maja 2021r. | Imieniny: Stanislawa, Lizy, Wiktora

Zakwitły ,,Kwiaty dla Bohaterów” [ZDJĘCIA]

13 kwietnia, 2021

„Kwiaty dla Bohaterów” – to tytuł projektu patriotycznego realizowanego przez Szkołę Podstawową im. 100-lecia Ruchu Ludowego w Wierzchosławicach. W październiku 2019 roku dzieci z klas 0 – III wraz z wychowawcami zasadzili cebulki kwiatowe, które dziś cieszą oko w alejkach parkowych przy Centrum Kultury Wsi Polskiej w Wierzchosławicach i przypominają dzieciom i innym spacerowiczom o bohaterach tej Ziemi.

Gmina Wierzchosławice
Wierzchosławice – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 5,29% powierzchni powiatu.