Zabranie Wiejskie w Bogumiłowicach [ZDJĘCIA]
Dom Ludowy w Bogumiłowicach był miejscem, gdzie wczoraj odbyło się Zebranie Wiejskie. W Spotkaniu wziął udział wójt gminy Wierzchosławice Andrzej Mróz.
Podczas zebrania mieszkańcy zdecydowali się przesunąć pieniądze w ramach budżetu sołeckiego na rzecz wymianę parkietu w Domu Ludowym.
Jak zawsze podczas tego typu spotkań mieszkańcy adresowali do wójta liczne pytania. Wśród poruszanych tematów m.in. poruszono kwestie budowy parkingu Park&Ride przy miejscowym dworcu PKP, utrzymania miejscowego boiska, placu zabaw oraz funkcjonowania żłobka.
Źródło: Urząd Gminy Wierzchosławice