Za nami Gminne Igrzyska w Trójboju i Czwórboju
Dom Ludowy im. Wincentego Witosa / DentArt - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0
Organizatorem wydarzenia była Szkoła Podstawowa w Rudce.
Do sportowej rywalizacji w czwórboju klas V- VI oraz i trójboju klas IV przystąpili reprezentanci 4 szkół z terenu naszej gminy: SP Wierzchosławice, Mikołajowice, Łętowice i Rudka.
Po zaciętej i pełnej emocji walce w poszczególnych konkurencjach:
w czwórboju chłopców klasyfikacja przedstawia się następująco:
- I miejsce – SP Rudka,
- II miejsce SP Wierzchosławice
- III- SP Mikołajowice
- IV miejsce SP Łętowice
dziewczęta:
- I miejsce SP Wierzchosławice
- II miejsce SP Łętowice
- III miejsce – SP Rudka.
w trójboju chłopców:
- I miejsce – SP Mikołajowice
- II miejsce – SP Wierzchosławice
- III miejsce – SP Rudka.
dziewczynki
- I miejsce SP Wierzchosławice,
- II miejsce – SP Rudka,
- III miejsce – SP Mikołajowice.
Uczestnicy zawodów otrzymali pamiątkowe puchary i medale. Wszystkim serdecznie gratulujemy!
Źródło: Urząd Gminy Wierzchosławice