Wtorek, 28 marca 2023r. | Imieniny: Anieli, Sykstusa, Jana

XI Drużynowy Turniej Dzieci im. cc płk. Adama Boryczki już za nami!

15 marca, 2023

W minioną niedzielę odbył się kolejny, XI Drużynowy Turniej Dzieci im. cc płk. Adama Boryczki. Organizatorem wydarzenia, jak co roku, było Stowarzyszenie JUDO TORA Wierzchosławice. Gmina Wierzchosławice ufundowała pamiątkowe medale i puchary dla uczestników, a turniej swoim patronatem objął Wójt Gminy Wierzchosławice – Andrzej Mróz.

Po zaciętych pojedynkach, rozegranych pośród głośnego dopingu zgromadzonych, wyniki turnieju przedstawiają się następująco:

1. MKS Pałac Młodzieży Tarnów
  2. JUDO TORA Wierzchosławice
  3. MOSIR Tuchów
  4. UKJ Centrum Kocmyrzów Luborzyca
  5. UMKS Żak Kielce

Gratulujemy wszystkim uczestnikom!

Fotorelacja z wydarzenia oraz źródło zdjęcia: Facebook JUDO TORA Wierzchosławice

Autor zdjęć: Pan Marcin Stec

Gmina Wierzchosławice
Wierzchosławice – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 5,29% powierzchni powiatu.