Czwartek, 30 czerwca 2022r. | Imieniny: Emilii, Lucyny
Pokaż menu

Wiosenny Meeting Pływacki: Szkoła w Wierzchosławicach najlepsza w klasyfikacji generalnej

11 maja, 2022

W miniony piątek na basenie przy Szkole Podstawowej w Wierzchosławicach odbył się Wiosenny Meeting Pływacki dla szkół podstawowych z terenu Gminy Wierzchosławice. Wzięło w nim udział ponad 60 uczniów ze wszystkich gminnych placówek szkolnych. Pamiątkowe medale oraz dyplomy uroczyście wręczył Wójt Gminy Wierzchosławice – Andrzej Mróz – w obecności Dyrektor Szkoły Podstawowej w Wierzchosławicach – Magdaleny Szybilskiej. W klasyfikacji generalnej zwyciężyła Szkoła Podstawowa im. 100-lecia Ruchu Ludowego w Wierzchosławicach.
Gmina Wierzchosławice
Wierzchosławice – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 5,29% powierzchni powiatu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).