Czwartek, 30 czerwca 2022r. | Imieniny: Emilii, Lucyny

Wiosenny Meeting Pływacki: Szkoła w Wierzchosławicach najlepsza w klasyfikacji generalnej

11 maja, 2022

W miniony piątek na basenie przy Szkole Podstawowej w Wierzchosławicach odbył się Wiosenny Meeting Pływacki dla szkół podstawowych z terenu Gminy Wierzchosławice. Wzięło w nim udział ponad 60 uczniów ze wszystkich gminnych placówek szkolnych. Pamiątkowe medale oraz dyplomy uroczyście wręczył Wójt Gminy Wierzchosławice – Andrzej Mróz – w obecności Dyrektor Szkoły Podstawowej w Wierzchosławicach – Magdaleny Szybilskiej. W klasyfikacji generalnej zwyciężyła Szkoła Podstawowa im. 100-lecia Ruchu Ludowego w Wierzchosławicach.

Gmina Wierzchosławice
Wierzchosławice – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 5,29% powierzchni powiatu.