Czwartek, 30 czerwca 2022r. | Imieniny: Emilii, Lucyny

„Wierzchosławice dla Ukrainy”: Podziękowania! TRWA ZBIÓRKA NA POMAGAM.PL!

20 maja, 2022

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada – lecz przez to, kim jest, nie przez to, co ma – lecz przez to, czym dzieli się z innymi”. Jan Paweł II.

Szanowni Państwo! Przez kilka ostatnich dni w gminie Wierzchosławice była prowadzona zbiórka darów pod hasłem: „Wierzchosławice dla Ukrainy”.

Wszystkim darczyńcom składam serdeczne podziękowania za przekazane wsparcie, które jest wyrazem wrażliwości, otwartego serca i zrozumienia bardzo trudnej sytuacji w Ukrainie.

W szczególności dziękuję strażakom z jednostek OSP gminy Wierzchosławice za zaangażowanie w tę akcję, pracownikom Urzędu Gminy w Wierzchosławicach, pracownikom Szkoły Podstawowej w Łętowicach, Szkoły Podstawowej w Mikołajowicach, Szkoły Podstawowej w Ostrowie, Szkoły Podstawowej w Rudce i Szkoły Podstawowej w Wierzchosławicach oraz Gminnej Biblioteki Publicznej w Wierzchosławicach za zbiórkę pieniężną. Zebrana kwota została przeznaczona na zakup kuchenek gazowych oraz kartuszy.

Ponieważ nasza pomoc jest bardzo potrzebna, postanowiliśmy przedłużyć zbiórkę środków finansowych za pośrednictwem portalu (POMAGAM.PL): https://pomagam.pl/wierzchoslawicedlaukzachęcamy do wspierania zbiórki!

Gmina Wierzchosławice
Wierzchosławice – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 5,29% powierzchni powiatu.