Środa, 21 lutego 2024r. | Imieniny: Eleonory, Fortunata, Roberta
Pokaż menu

Wandale zniszczyli ogrodzenie placu zabaw

25 maja, 2020

W miniony weekend grupa wandali zdewastowała ogrodzenie placu zabaw w centrum Wierzchosławic. O zaistniałej sytuacji została już poinformowana Policja.

Ogrodzenie zostało wzniesione w miniony piątek, aby umożliwić przedszkolakom zabawę na świeżym powietrzu. Przypomnijmy, że zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami w związku z epidemią wszystkie place zabaw są zamknięte, z wyłączeniem obiektów, które są na terenie placówek oświatowych.

Samorząd gminny w trosce o bezpieczeństwo dzieci oraz uatrakcyjnienie zajęć przedszkolnych postanowił ogrodzić pobliski plac zabaw, tak aby mógł służyć tylko i wyłącznie przedszkolakom.

Wykonane w piątek ogrodzenie zostało niestety zniszczone w miniony weekend przez wandali.  O zaistniałej sytuacji została poinformowana Policja, która prowadzi  aktualnie postępowanie mające na celu ustalenie sprawców tego aktu wandalizmu.

Zwracamy się z apelem do wszystkich, aby uszanować nasze wspólne mienie.

 
Gmina Wierzchosławice
Wierzchosławice – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 5,29% powierzchni powiatu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).