Piątek, 7 października 2022r. | Imieniny: Marii, Marka, Mirelli
Pokaż menu

VI Senioriada 2022!

20 września, 2022

W minioną sobotę Seniorzy z Klubu Seniora „Przystań” po raz kolejny udowodnili, że wiek to tylko liczba! VI edycja Senioriady, w tym roku pod hasłem: „SPORTOWY I WESOŁY SENIOR W AKCJI”, zorganizowana na terenie obok Centrum Kultury Wsi Polskiej w Wierzchosławicach obfitowała w wiele sportowych konkurencji i atrakcji. Wydarzenie przyciągnęło nie tylko seniorów! Swoje siły w konkurencjach sportowych sprawdzali także młodsi uczestnicy imprezy.  Wszyscy uczestnicy  nagrodzeni zostali upominkami. Wyłoniono także zwycięzców konkurencji oraz najlepszą drużynę wydarzenia. Po sportowych zmaganiach uczestnicy udali się na obiad oraz słodko-słony poczęstunek na Atrium CKWP w Wierzchosławicach, gdzie później odbyła się zabawa taneczna.

Seniorom z Klubu Seniora „Przystań” po raz kolejny gratulujemy udanej imprezy i życzymy zdrowia i sił na dalsze lata  działalności!
Gmina Wierzchosławice
Wierzchosławice – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 5,29% powierzchni powiatu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).