Wtorek, 25 czerwca 2024r. | Imieniny: Lucji, Wilhelma, Doroty
Pokaż menu

UWAGA! Zmiany w transporcie publicznym

30 kwietnia, 2020

Od 4 maja w związku z przywróceniem komunikacji przez Wierzchosławice wycofane zostają bezpłatne kursy na dwóch trasach przy jednoczesnym zwiększeniu ilości kursów z Bobrownik Małych do Bogumiłowic PKP.

Bezpłatna linia autobusowa przebiega przez: Bobrowniki Małe-Rudka-Komorów-Gosławice-Ostrów-Wierzchosławice Kolonia-Wierzchosławice Urząd Gminy- Bogumiłowice PKP. Równocześnie została zwiększona liczba kursów z 2 do 4 do odwołania.

Dotychczasowe bezpłatne dla pasażerów trasy (TRASA I – Wierzchosławice Wola, Wierzchosławice Witos, Dwudniaki, Trzydniaki, Szujec, Wierzchosławice Rondo, Wierzchosławice Kościół, Wierzchosławice Urząd Gminy, Bogumiłowice PKP; TRASA II – Bogumiłowice PKP, Bogumiłowice, Łętowice Cmentarz, Szkoła, Pętla, Mikołajowice Kościół, Sieciechowice, Bogumiłowice PKP) będą obsługiwane przez prywatnego przewoźnika na zasadach komercyjnych.  

Więcej informacji na stronie internetowej przewoźnika: http://janpolautobusy.pl/

 

 

   
Gmina Wierzchosławice
Wierzchosławice – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 5,29% powierzchni powiatu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).