Czwartek, 18 lipca 2024r. | Imieniny: Erwina, Kamila, Szymona
Pokaż menu

UWAGA! Zmiany w komunikacji autobusowej!

01 czerwca, 2020

Jest nowy rozkład jazdy autobusów prywatnego przewoźnika, który realizuje komunikację zbiorową na terenie gminy Wierzchosławice. Nowy rozkład obowiązuje od dzisiaj.

Przewoźnik na zasadach komercyjnych obsługuje już wszystkie linie w związku z ustabilizowaniem się sytuacji epidemiologicznej. Jednak nadal jest to rozkład jazdy funkcjonujący w stanie epidemicznym.

Warto zaznaczyć, że przewoźnik tak dostosował niektóre kursy autobusów, aby umożliwić sprawne przesiadanie się na pociąg na stacji PKP w Bogumiłowicach.

Szczegółowy rozkład jazdy można znaleźć pod tym adresem: http://janpolautobusy.pl/rozklad-stan-epidemiczny/

 
Gmina Wierzchosławice
Wierzchosławice – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 5,29% powierzchni powiatu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).