Piątek, 22 września 2023r. | Imieniny: Tomasza, Maurycego, Joachima
Pokaż menu

UWAGA przymrozki!

12 maja, 2020

Jak informuje Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej, jutro w nocy w całej Małopolsce spodziewać można się przymrozków.

Według dzisiejszej prognozy pogody, najbliższej nocy w Tarnowie i w powiecie tarnowskim – a także czternastu innych powiatach Małopolski – temperatura minimalna wynosić może od minus jednego do jednego stopnia Celsjusza. Przy gruncie temperatura spaść może natomiast do minus trzech stopni Celsjusza.

Ostrzeżenie pierwszego stopnia wydane przez synoptyków z Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej w Krakowie obowiązuje jutro od godz. 0.30 do godz. 6.30.
Gmina Wierzchosławice
Wierzchosławice – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 5,29% powierzchni powiatu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).