Wtorek, 28 września 2021r. | Imieniny: Waclawa, Tymona, Marka

UWAGA! Nowy rozkład jazdy komunikacji wewnątrzgminnej od 31 lipca!

30 lipca, 2021

Rozkład jazdy został aktualizowany w związku ze zmianą rozkładu jazdy pociągów oraz sugestiami mieszkańców. Nowy rozkład jazdy obowiązuje od jutra – sobota 31.07.2021 r.

Rozkład jazdy Wierzchosławice-Bogumiłowice

Pliki do pobrania PDF:

Gmina Wierzchosławice
Wierzchosławice – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 5,29% powierzchni powiatu.