Sobota, 17 kwietnia 2021r. | Imieniny: Rudolfa, Roberta
Pokaż menu

UWAGA! Możliwe oblodzenie

05 marca, 2021

Oblodzenie w Gminie Wierzchosławice

Jak informuje Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego, od dziś od godziny 16:30 do soboty do godziny 9 w całej Małopolsce  – wydano ostrzeżenie pierwszego stopnia  o możliwości wystąpienia oblodzenia. Prognozuje się zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników po opadach deszczu i śniegu. 

 Może być także zimno. W tym czasie przewidywana jest temperatura minimalna -5 st., a przy gruncie -6 st. Kierowców i pieszych prosimy o zachowanie szczególniej ostrożności. 
Gmina Wierzchosławice
Wierzchosławice – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 5,29% powierzchni powiatu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).