Sobota, 17 kwietnia 2021r. | Imieniny: Rudolfa, Roberta
Pokaż menu

UWAGA! Możliwa gęsta mgła

02 marca, 2021

Od dzisiejszego wieczoru do jutra, do godz. 9  prognozuje się wystąpienie gęstej mgły – informuje Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego.

Gęste mgły mają pojawić się na terenie całego województwa małopolskiego, w tym powiatu tarnowskiego. Miejscami widoczność ma wynieść 100 metrów. Ze względu na ograniczoną widoczność, o ostrożność proszeni są szczególnie kierowcy pojazdów. 

Fot. Pixabay
Gmina Wierzchosławice
Wierzchosławice – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 5,29% powierzchni powiatu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).