Piątek, 6 sierpnia 2021r. | Imieniny: Slawy, Jakuba, Oktawiana
Pokaż menu

UWAGA! Mogą dzisiaj burze z opadami deszczu. Miejscami możliwy jest również grad

23 czerwca, 2021

Jak informuje Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej w Krakowie, w całej Małopolsce wystąpić mogą dzisiaj burze z opadami deszczu. Miejscami możliwy jest również grad.

Synoptycy prognozują opady deszczu miejscami od 30 do 40 milimetrów oraz porywy wiatru do 80 kilometrów na godzinę. Burze z gradem spodziewane są od godz. 11, a ostrzeżenie pierwszego stopnia ważne jest do godz. 23. 

Doskwierać także może upał. Według prognoz wysokie temperatury sięgające 32 st. C mogą utrzymywać się do jutra do godz. 18.
Gmina Wierzchosławice
Wierzchosławice – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 5,29% powierzchni powiatu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).