Czwartek, 21 października 2021r. | Imieniny: Urszuli, Hilarego, Jakuba
Pokaż menu

Umowa na II etap remontu Topolowej podpisana

08 października, 2021

W Urzędzie Gminy Wierzchosławice wójt Andrzej Mróz podpisał umowę z firmą, która wyremontuje ulicę Topolową. To drugi etap prac na tej ważnej drodze w centrum Wierzchosławic.

Samorząd gminny pozyskał na to zadanie środki z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg. Remont tego blisko 800-metrowego odcinka zostanie zrealizowany jeszcze w tym roku.

Przypomnijmy, że w tym roku gmina Wierzchosławice zrealizowała I etap remontu Topolowej, nowa nawierzchnia pojawiła się także na drodze gminnej w Komorowie. Z kolei na przyszły rok zaplanowano gruntowny remont drogi Wierzchosławice Wola. Umowa na to zadanie została już podpisana. Natomiast jeszcze w tym roku zostanie wykonany chodnik w Bobrownikach Małych. Ale na tym nie koniec, obecnie trwają prace projektowe chodników w Komorowie i Wierzchosławicach.

 Gmina Wierzchosławice
Wierzchosławice – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 5,29% powierzchni powiatu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).