Poniedziałek, 15 czerwca 2026r. | Imieniny: Wita, Jolanty
Pokaż menu

Umowa na budowę siłowni plenerowej w Sieciechowicach podpisana

09 lipca, 2020

Dziś w Urzędzie Gminy Wierzchosławice wójt Andrzej Mróz podpisał umowę z wykonawcą budowy siłowni plenerowej w Sieciechowicach. To już kolejna umowa podpisana w tym tygodniu na realizacje inwestycji w gminie Wierzchosławice.

Przypomnijmy, że gmina Wierzchosławice za pośrednictwem Lokalnej Grupy Działania Zielony Pierścień Tarnowa pozyskała dotację na budowę siłowni zewnętrznej w Sieciechowicach. W sumie na ten cel samorząd gminny pozyskał dofinansowanie sięgające 38 tys. zł.

Siłownia uzupełni mieszczący się w Sieciechowicach kompleks infrastruktury czasu wolnego. W tym miejscu jest już boisko ze sztuczną trawą oraz plac zabaw. Nowa siłownia to będzie nie tylko 8 urządzeń do rozwijania tężyzny fizycznej, ale również deptak i ławeczki, na których będzie można odpoczywać po ćwiczeniach.

Plenerową siłownię w Sieciechowicach będą tworzyć: ławka prosta/poręcz, steper, drabinka, wyciąg górny, wioślarz, orbitrek, biegacz oraz jeździec.




Gmina Wierzchosławice
Wierzchosławice – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 5,29% powierzchni powiatu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).