Czwartek, 21 października 2021r. | Imieniny: Urszuli, Hilarego, Jakuba

Towarzyskie Zawody Wędkarskie o Puchar Wójta Gminy Wierzchosławice [ZDJĘCIA]

27 września, 2021
W sobotę na jednym z akwenów w Wierzchosławicach odbyły się Towarzyskie Zawody Wędkarskie o Puchar Wójta Gminy Wierzchosławice. Wydarzenie zostało dofinansowane przez Gminę Wierzchosławice.

Gmina Wierzchosławice
Wierzchosławice – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 5,29% powierzchni powiatu.