Czwartek, 30 czerwca 2022r. | Imieniny: Emilii, Lucyny
Pokaż menu

Sobótka nad Dunajcem już za tydzień!

09 czerwca, 2022

Wójt Gminy Wierzchosławice wraz z Gminnym Centrum Kultury zapraszają na drugą edycję wydarzenia pn. Sobótka nad Dunajcem, które odbędzie się 18 czerwca 2022 roku w Ostrowie! W programie: przegląd twórczości zespołów ludowych, animacje dla dzieci prowadzone przez Pracownię Jaszczur i Przyjaciele, warsztaty wicia wianków wraz z ich tradycyjnym puszczaniem i rozpaleniem ogniska świętojańskiego oraz zabawa taneczna. Gwiazdą wieczoru będzie zespół ZAZULA!

Serdecznie zapraszamy!
Gmina Wierzchosławice
Wierzchosławice – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 5,29% powierzchni powiatu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).