Piątek, 22 września 2023r. | Imieniny: Tomasza, Maurycego, Joachima
Pokaż menu

Ruszył remont szatni i sanitariatów przy CKWP [ZDJĘCIA]

13 maja, 2020

Do końca maja potrwają prace remontowe szatni i sanitariatów w Centrum Kultury Wsi Polskiej w Wierzchosławicach, które będą stanowić zaplecze dla trenujących na sąsiednim kompleksie sportowym. Koszt inwestycji to ponad 62 tys. zł.

– Dzięki tej inwestycji trenujący będą mogli w najbliższym sąsiedztwie skorzystać z dobrze wyposażonej szatni oraz odświeżyć się w nowych sanitariatach – wyjaśnia wójt gminy Wierzchosławice Andrzej Mróz. – Nie będę ukrywał, że realizując tę inwestycję mam na myśli przede wszystkim naszą Akademię Pilarską. Chcemy tworzyć naszym młodym piłkarzom jak najlepsze warunki – mają już gdzie trenować, dlatego teraz czas na zapewnienie im odpowiedniego zaplecza. Niemniej jednak szatnie oraz sanitariaty będą ogólnodostępne.

Docelowo w budynku CKWP powstaną dwie szatnie

dla gospodarzy i gości z prysznicami. W ramach inwestycji wykonywane są również prace związane z zabezpieczeniem i izolacją terenu, aby odremontowane szatnie przed zniszczeniem. Dodatk

owo poprawiony zostanie podjazd dla osób z niepełnosprawnościami.

Inwestycja jest współfinansowana ze środków budżetu gminy Wierzchosławice oraz Zielonego Pierścienia Tarnowa.
Gmina Wierzchosławice
Wierzchosławice – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 5,29% powierzchni powiatu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).