Czwartek, 18 lipca 2024r. | Imieniny: Erwina, Kamila, Szymona
Pokaż menu

Ruszają Zebrania Wiejskie

10 czerwca, 2020

W piątek rozpoczyna się cykl spotkań z mieszkańcami. Pierwsze Zebranie Sołeckie odbędzie się w Kępie Bogumiłowickiej w Świetlicy Wiejskiej. Początek o godz. 18:30.

 

Kolejne zebranie odbędzie się natomiast w niedzielę, tym razem w Komorowie w miejscowym Domu Ludowym (godz. 18). Natomiast w poniedziałek zaplanowano dwa spotkania w Rudce (godz. 17:30, Dom Ludowy) oraz w Bogumiłowicach (godz. 19, Dom Ludowy).

Zachęcamy mieszkańców do udziału.
Gmina Wierzchosławice
Wierzchosławice – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 5,29% powierzchni powiatu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).