Środa, 17 lipca 2024r. | Imieniny: Anety, Bogdana, Jadwigi
Pokaż menu

Ruszają rozgrywki Pucharu Wójta

19 czerwca, 2020

W najbliższy weekend startują rozgrywki Gminnego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Wierzchosławice. Pierwszy gwizdek zabrzmi w sobotę o godzinie 17:00 na boisku w Wierzchosławicach, gdzie spotkają się zespoły LKS Wierzchosławice-Ostrów z LKS Gosłavia Gosławice.

W ostatnim meczu pomiędzy tymi zespołami padł wynik remisowy 1:1. W związku z tym iż są to też mecze w formie gier kontrolnych, to mamy nadzieję, że w tym spotkaniu padnie większa liczba bramek. Dodatkową motywacją może być też fakt, nagrody jaką może otrzymać zwycięzca tych rozgrywek. Kluby wspólnie ustaliły, że każde miejsce otrzyma nagrodę finansową, natomiast zwycięzca otrzyma bon na 1600 zł.

W drugim gospodarzem będzie zespół LKS Radar Łętowice, który podejmie w sobotnie popołudnie (17:30) zespół z Rudki. Ostatnie spotkanie między tymi zespołami zakończyło się zwycięstwem drużyny z Łętowic aż 5:2. Liczymy, że w tym spotkaniu również padnie spora liczba bramek.

 

I kolejka

 

LKS Radar Łętowice – LKS Rudka Bobrowniki Komorów 20.06.2020 r. 17:30 – sobota

LKS Wierzchosławice-Ostrów – LKS Gosłavia Gosławice 20.06.2020 r. 17:00 – sobota

LKS Dunajec Mikołajowice – pauza

 

 
Gmina Wierzchosławice
Wierzchosławice – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 5,29% powierzchni powiatu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).