Sobota, 8 maja 2021r. | Imieniny: Stanislawa, Lizy, Wiktora
Pokaż menu

Rozpoczęła się termomodernizacja Szkoły Podstawowej w Rudce [ZDJĘCIA]

14 kwietnia, 2021

Od kilku już dni trwają roboty związane z termomodernizacją Szkoły Podstawowej im. Wincentego Witosa w Rudce. Prace realizuje Przedsiębiorstwo Budowlane GO-BUD Sp. z o.o. Wartość zrealizowanych prac wyniesie ponad 1,5 mln zł. W ubiegłym roku gmina Wierzchosławice pozyskała ponad milion złotych dofinansowania na to zadanie.

W ramach realizowanych prac zostanie wykonane m.in. ocieplenie, wymiana ogrzewania oraz montaż paneli fotowoltaiczych. Miejscowa szkoła od lat czekała na remont, który teraz dzięki staraniom samorządu i pozyskaniem środków z Unii Europejskiej staje się faktem. 

Prace zgodnie z harmonogramem powinny zakończyć się 30 listopada.




Gmina Wierzchosławice
Wierzchosławice – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 5,29% powierzchni powiatu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).