Rewitalizacja terenów zielonych w Ośrodku Rekreacyjnym w Ostrowie [ZDJĘCIA]
Trwa rewitalizacja terenów zielonych w Ośrodku Rekreacyjnym w Ostrowie. Samorządowi udało się pozyskać na ten cel dofinansowanie w ramach Modernizacji infrastruktury rekreacyjno – sportowej (MIRS) ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie (50% dofinansowania).
Źródło: Urząd Gminy Wierzchosławice