Środa, 17 kwietnia 2024r. | Imieniny: Rudolfa, Roberta
Pokaż menu

Razem dla turystyki

04 maja, 2020

W związku z epidemią koronawirusa i skutkami jakie za sobą pociąga, z inicjatywy samorządu województwa małopolskiego uruchomiony został serwis branżowy razemdlaturystyki.visitmalopolska.pl.

W przygotowanym serwisie dostępne są informacje dotyczące przyjętych i planowanych przez władze Województwa Małopolskiego rozwiązań i działań na rzecz przedsiębiorców, organizacji pozarządowych oraz beneficjentów środków unijnych, mających na celu zminimalizowanie skutków epidemii wirusa SARS-Cov-2. W serwisie podane są również źródła informacji na temat wsparcia przygotowanego na szczeblu rządowym.

Serdecznie zachęcamy do korzystania z serwisu przez przedsiębiorców, organizacje pozarządowe oraz wszelkie inne podmioty działające w obszarze turystyki, dla których zgromadzone w nim wiadomości mogą okazać się przydatne.
Gmina Wierzchosławice
Wierzchosławice – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 5,29% powierzchni powiatu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).