Czwartek, 6 sierpnia 2020r. | Imieniny: Slawy, Jakuba, Oktawiana
Pokaż menu

Rada Gminy jednomyślna!

30 czerwca, 2020

Podczas dzisiejszej sesji Rady Gminy Wierzchosławice radni jednogłośnie udzielili wotum zaufania wójtowi Andrzejowi Mrozowi oraz udzielili mu absolutorium z tytułu wykonania budżetu w 2019 roku.

– Dziękuję wszystkim radnym za pozytywne opinie na temat tego co się dzieje i jak zmienia się nasza gmina – mówi wójt gminy Wierzchosławice Andrzej Mróz. – Wotum zaufania i absolutorium to tak naprawdę docenienie pracy wszystkich urzędników. Tworzymy jedną drużynę a efekty naszej pracy widać gołym okiem. Staramy się inwestować we wszystkich miejscowościach. Część naszych zamierzeń jest już zrealizowanych, a pozostałe są w fazie projektowania. W tej kadencji mamy ambitne plany i jestem przekonany, że wiele uda nam się osiągnąć.
Gmina Wierzchosławice
Wierzchosławice – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 5,29% powierzchni powiatu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).