Czwartek, 18 lipca 2024r. | Imieniny: Erwina, Kamila, Szymona

PRZEPIS NA WEEKEND: Placki z cukinii

06 czerwca, 2020

Nie macie pomysłu na lekką i letnią kolacyjkę? Nasza Restauracja i Hotel Pod Królewskim Karpiem zachęca do spróbowania swoich sił w kuchni i zmierzenia się z plackami z cukinii.

Składniki:

Sposób przygotowania:

Gmina Wierzchosławice
Wierzchosławice – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 5,29% powierzchni powiatu.