Sobota, 17 kwietnia 2021r. | Imieniny: Rudolfa, Roberta
Pokaż menu

Podziękowania za dostarczenie żywności w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa

01 kwietnia, 2021

W dniach 26.03.2021 r. – 29.03.2021 r. strażacy ochotnicy z terenu Gminy Wierzchosławice  wraz z pracownikami socjalnymi Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wierzchosławicach nieśli pomoc najbardziej potrzebującym mieszkańcom naszej gminy w formie rozwożenia do miejsca zamieszkania paczek żywnościowych w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020 (PO PŻ). Żywność została dostarczona do gminy przez  Caritas Archidiecezji Krakowskiej.  Pomocy udzielono  415 osobom z Gminy Wierzchosławice. Dzięki  poświeceniu i wsparciu  zaangażowanych Druhów OSP było możliwe udzielenie  pomocy dla mieszkańców poprzez dostarczenie żywności  bezpośrednio do domów. 

Bardzo serdecznie chcemy podziękować za tę akcję pracownikom socjalnym Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej oraz wszystkim Strażakom, którzy zaangażowali się w te działania. Szczególne wyrazy wdzięczności kierujemy dla OSP Wierzchosławice za udostępnienie pomieszczeń remizy – niezbędnych dla sprawnej organizacji dystrybucji żywności. 

Wójt Gminy Wierzchosławice

Andrzej Mróz

Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wierzchosławicach

Marcelina Bryl

oraz

Komendant Gminny Ochrony Przeciwpożarowej i Zarządzania Kryzysowego

Andrzej Pittner
Gmina Wierzchosławice
Wierzchosławice – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 5,29% powierzchni powiatu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).