Środa, 19 stycznia 2022r. | Imieniny: Henryka, Mariusza, Marty

Podaj swoje propozycje – mapa – konsultacje społeczne

07 grudnia, 2021

Drodzy Mieszkańcy,

zapraszamy do udziału w ankiecie, której wyniki pozwolą nam określić kierunki zagospodarowania przestrzeni i obiektów publicznych na terenie Gminy Wierzchosławice.

Badanie realizowane jest w ramach projektu: Przestrzeń dla Partycypacji 2 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

==> MAPA propozycji <==

Gmina Wierzchosławice
Wierzchosławice – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 5,29% powierzchni powiatu.