Czwartek, 21 października 2021r. | Imieniny: Urszuli, Hilarego, Jakuba

PIŁKARSKA ZAPOWIEDŹ: Mecz o 6 punktów w Rudce

24 września, 2021

zapowiedź

Najbliższa kolejka ligowa na najciekawszy mecz zaprasza na na boisko w Rudce, gdzie zespół LKS Rudka Bobrowniki Komorów, w meczu o 6 punktów, zmierzy się z zespołem Łękawicy. Aby myśleć wciąż o walce o zwycięstwo w rozgrywkach B-klasy nasz zespół musi koniecznie w tym meczu wygrać i odrabiać starty punktowe do zespołów, które zajmują wyżej notowane miejsca.

W rozgrywkach A-klasy, lider rozgrywek, czyli zespół z Gosławic podejmie na swoim boisku drużynę ze Śmigna. Zespół ten jest dość niewygodnym przeciwnikiem, ale patrząc na dyspozycję naszego zespołu to liczymy na to, że w tym meczu zdobędzie 3 punkty. Po przerwanej serii zwycięstw, zespół z Wierzchosławic w starciu z beniaminkiem tych rozgrywek, czyli drużyną Błękitnych Tarnów, będzie chciał wrócić na zwycięską ścieżkę. Liczymy, że własne boisko pomoże w tym naszej drużynie i sięgnie ona po 3 punkty w tym spotkaniu. Zespół z Mikołajowic w ostatnim czasie nie notuje dobrych wyników. Minionej środy rozegrał zaległy mecz z drużyną z Koszyc Wielkich i nie wykorzystał atutu własnego boiska i poległ w tym spotkaniu 4:0. W najbliższą sobotę rozegra mecz na wyjeździe z drużyną ze Zgłobic. Liczymy, iż w meczu z tym zespołem, drużyna z Mikołajowic przerwie passę meczu bez punktów i uda im się wrócić z punktami z tego spotkania.

22.09.2021 r. Mikołajowice

LKS Dunajec Mikołajowice – KS Koszyce Wielkie 0:4 (0:1)

Bramki: –

Kartki: Robert Bator

LKS Wierzchosławice-Ostrów – KP Błękitni 1947 Tarnów 25.09.2021 r. 16:00 – sobota

LKS Zgłobice – LKS Dunajec Mikołajowice 25.09.2021 r. 16:00 – sobota

LKS Gosłavia Gosławice – KS US Śmigno 25.09.2021 r. 16:00 – sobota

LKS Rudka Bobrowniki Komorów – KS Łękawica 26.09.2021 r. 15:00 – niedziela

Gmina Wierzchosławice
Wierzchosławice – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 5,29% powierzchni powiatu.