Czwartek, 30 czerwca 2022r. | Imieniny: Emilii, Lucyny

Piłka nożna: Drużyna ze Szkoły Podstawowej w Wierzchosławicach z awansem do finału powiatowego!

17 maja, 2022

Drużyna chłopców ze Szkoły Podstawowej im. 100 – lecia Ruchu Ludowego w Wierzchosławicach (klasy 7-8) bardzo dobrze spisała się w powiatowym turnieju półfinałowym w piłce nożnej i przegrywając zaledwie jeden mecz – uzyskała awans do finału powiatowego, który odbędzie się na terenie Gminy Wierzchosławice – na obiekcie LKS Dunajec Mikołajowice 30 maja 2022 r. Serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesu w finale!

W drużynie grali: Jakub Majcher, Bartosz Karpiel, Dawid Nosal, Jakub Padło, Jakub Witek, Filip Curyło, Wiktor Pękala, Miłosz Malisiewicz, Jakub Stefański

Opiekunowie: Agnieszka Smoła-Radwańska i Magdalena Zwierzyńska

Chłopcom z młodszych klas niestety nie udało się uzyskać podobnego wyniku i na fazie grupowej zakończyli swój udział w zawodach półfinałowych.

Skład zespołu: Marcin Rzepa, Marcel Jackowski, Arkadiusz Siedlik, Tymoteusz Jaros, Kacper Szczupak, Filip Dulian, Paweł Dojutrek, Jakub Pawlina.

Opiekun: Marek Kowalik

Wyszukaj informacje:

Gmina Wierzchosławice
Wierzchosławice – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 5,29% powierzchni powiatu.