Wtorek, 24 maja 2022r. | Imieniny: Joanny, Zuzanny
Pokaż menu

Ogłoszenie o przetargu ustnym – sprzedaż drewna pochodzącego z wycinki drzew w Komorowie (dz. nr 324)! LICYTACJA

14 stycznia, 2022

GMINA WIERZCHOSŁAWICE, 33-122 WIERZCHOSŁAWICE 550, woj. małopolskie, tel. (14) 631-90-30, fax. (14) 631-90-45 ogłasza przetarg nieograniczony ustny na: „Sprzedaż drewna pozyskanego z wycinki drzew na działce 324 w miejscowości Komorów, Gmina Wierzchosławice”.

 1. Przedmiotem przetargu jest sprzedaż drewna pochodzącego z wycinki drzew na działce 324 w miejscowości Komorów, będącej własnością Gminy Wierzchosławice.
 2. Drewno gatunku lipa w ilości ok. 8 m3 – cena 120,00 zł netto za m3.
 3. Zakupione drewno nie podlega reklamacji ani zwrotowi.
 4. Warunkiem udziału w przetargu ustnym jest stawienie się o godzinie 12:00 w dniu 20.01.2022 r. na działce 324 w miejscowości Komorów (Dom Ludowy w Komorowie) i zadeklarowanie udziału w licytacji.
 5. Ceną wywoławczą jest cena określona w pkt. 3 ogłoszenia.
 6. Kryterium wyboru najkorzystniejszej oferty ustnej – cena 100%.
 7. Sprzedający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych.
 8. Sprzedający wybierze ofertę ustną przedstawiającą najkorzystniejszą (najwyższą) cenę netto.
 9. Kupującemu, który złożył najkorzystniejszą ofertę ustną i tym samym wygrał przetarg, zostanie wystawiona faktura opiewająca na kwotę z licytacji oraz doliczony stosowny podatek VAT.
 10. Kupujący zobowiązany jest do uregulowania należności za zakupione drewno w terminie do 14 dni od daty wystawienia przez Sprzedającego faktury VAT, płatnej przelewem na konto bankowe.
 11. Po zapłaceniu faktury (wpływie środków na konto Sprzedającego) Kupujący w terminie 14 dni, własnym kosztem i staraniem, dokona odbioru zakupionego drewna, po wcześniejszym uzgodnieniu terminu odbioru.
 12. Sprzedający zastrzega sobie prawo do odstąpienia od przetargu lub jego unieważnienia bez podania przyczyny.

ZOBACZ: Ogłoszenie w Biuletynie Informacji Publicznej
Gmina Wierzchosławice
Wierzchosławice – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 5,29% powierzchni powiatu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).