Sobota, 8 maja 2021r. | Imieniny: Stanislawa, Lizy, Wiktora

Od jutra zapraszamy na nowy PSZOK

14 kwietnia, 2021

Szanowni Państwo informujemy, że od jutra (15 kwietnia) uruchomiony zostaje nowy Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Wierzchosławicach. Zapraszamy mieszkańców do korzystania.

Godziny otwarcia pozostają bez zmian:

Wtorek 12:00 – 18:00

Czwartek 12:00 – 18:00

Sobota 7:00-15:00

Gmina Wierzchosławice
Wierzchosławice – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 5,29% powierzchni powiatu.