Piątek, 19 kwietnia 2024r. | Imieniny: Adolfa, Tymona, Leona
Pokaż menu

Mistrzostwa szkół w tenisie stołowym!

28 listopada, 2022

W czwartek 17 listopada 2022 roku w Szkole Podstawowej w Mikołajowicach, odbyły się mistrzostwa szkół w tenisie stołowym, które miały wyłonić reprezentantów Gminy na zawody powiatowe!

W kategorii klas 4-6 wśród chłopców najlepszy okazał się Kamil Bańbor ze Szkoły Podstawowej w Wierzchosławicach, a wśród dziewczynek Patrycja Smuszkiewicz ze Szkoły Podstawowej w Mikołajowicach. W klasyfikacji drużynowej w kategorii chłopców najlepszą szkołą okazała się Szkoła Podstawowa w Wierzchosławicach, a w kategorii dziewczynek Szkoła Podstawowa w Mikołajowicach.

W kategorii klas 7-8 najlepszym tenisistą okazał się Franciszek Gondek ze Szkoły Podstawowej w Mikołajowicach, a najlepszą tenisistką okazała się Anna Gawin również ze Szkoły Podstawowej w Mikołajowicach. Szkoła Podstawowa w Mikołajowicach zwyciężyła także w klasyfikacji drużynowej zarówno w kategorii chłopców i dziewcząt.

Wszyscy zwycięzcy otrzymali z rąk Wójta Gminy Wierzchosławice Andrzeja Mroza pamiątkowe dyplomy, medale oraz puchary.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i życzymy naszym reprezentantom kolejnych zwycięstw na zawodach powiatowych!
Gmina Wierzchosławice
Wierzchosławice – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 5,29% powierzchni powiatu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).