Środa, 23 czerwca 2021r. | Imieniny: Wandy, Zenona

MEDIA O NAS: Inwestycje dla mieszkańców i turystów

06 maja, 2021

Szerokim echem odbiła się w lokalnych mediach wczorajsza uroczystość oficjalnego otwarcia Punku Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, ścieżki rowerowej łączącej VeloDunajec z wierzchosławickimi lasami oraz inwestycji sportowo-rekreacyjnych w Ostrowie. Aby zobaczyć prasowe relacje, wystarczy kliknąć w dany obrazek.

Malopolska.pl

Kurier Tarnowski

RDN.pl

Starnova.pl

Tarnowska.tv

Gazeta Krakowska/www.naszemiasto.pl

Niezależny Serwis Informacyjny Kadr

Gmina Wierzchosławice
Wierzchosławice – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 5,29% powierzchni powiatu.