Sobota, 5 grudnia 2020r. | Imieniny: Sabiny, Krystyny, Edyty

Małopolski projekt „Wróć z POWERem!”

19 listopada, 2020

Małopolski projekt „Wróć z POWERem!” uruchamia kolejne działania dla osób przed 30-tką wracających z zagranicy. Proponuje im m.in. tłumaczenie na język polski dokumentów dotyczących nauki i zatrudnienia. Projekt jest realizowany przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z informacją o projekcie.

Gmina Wierzchosławice
Wierzchosławice – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 5,29% powierzchni powiatu.