Wtorek, 28 września 2021r. | Imieniny: Waclawa, Tymona, Marka

Konsultacje dot. Funduszy Europejskich [ZAPROSZENIE]

03 sierpnia, 2021

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Tarnowie oraz Urząd Gminy Wierzchosławice zapraszają na konsultacje
dot. Funduszy Europejskich

Zapytaj o wsparcie na:

• założenie firmy,
  • rozwój działalności gospodarczej,
  • szkolenia i doradztwo

termin: poniedziałek, 9 sierpnia 2021 r., godz. 11:00-13:30

miejsce: Urząd Gminy Wierzchosławice, sala narad

Zapraszamy!

Gmina Wierzchosławice
Wierzchosławice – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 5,29% powierzchni powiatu.