Wtorek, 1 grudnia 2020r. | Imieniny: Natalii, Eligiusza, Edmunda

Koniec remontu remizy OSP Komorów [ZDJĘCIA]

09 listopada, 2020

Dobiegł do końca remont budynku remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Komorowie, który został przeprowadzony dzięki otrzymanej pomocy finansowej z budżetu Województwa Małopolskiego w ramach pomocy dla gmin na zapewnienie gotowości bojowej jednostkom Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu województwa małopolskiego.

Na realizację tego zadania pn. „Modernizacja budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Komorowie”  gmina Wierzchosławice otrzymała wsparcie w wysokości 25 250,00 zł. Łączny koszt prac remontowo – budowlanych wyniósł 63 603,04 zł, z czego 38 353,04 zł. pokryła gmina Wierzchosławice z własnego budżetu.

W ramach inwestycji zrealizowano następujący zakres prac: wykonanie instalacji C.W., wykonanie instalacji C.O., remont pomieszczeń wewnątrz budynku oraz docieplenie stropu.

„ Projekt współfinansowany ze środków Województwa Małopolskiego na realizację prac budowlano – remontowych w remizach strażackich w 2020”

Gmina Wierzchosławice
Wierzchosławice – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 5,29% powierzchni powiatu.