Piątek, 5 marca 2021r. | Imieniny: Adriana, Fryderyka, Teofila
Pokaż menu

Komunikat dot. nieodpłatnej pomocy prawnej oraz nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego

14 stycznia, 2021
Dom Ludowy im. Wincentego Witosa / DentArt - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Dom Ludowy im. Wincentego Witosa / DentArt - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

W chwili obecnej z uwagi na pandemię od dnia 3 listopada 2020 roku do odwołania zostało zawieszone osobiste udzielanie nieodpłatnej pomocy prawnej oraz nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego.

Od tego dnia porady prawne odbywają się wyłącznie za pośrednictwem środków porozumiewania się na odległość. Aby skorzystać z pomocy prawnej należy umówić się telefonicznie w Wydziale Rozwoju Powiatu pod numerem telefonu 14 68 83 327 lub 571 356 913 (w godzinach pracy Starostwa Powiatowego w Tarnowie). Istnieje również możliwość rejestracji internetowej pod adresem: https://np.ms.gov.pl/malopolskie/tarnowski.

 
Gmina Wierzchosławice
Wierzchosławice – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 5,29% powierzchni powiatu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).