Sobota, 3 czerwca 2023r. | Imieniny: Leszka, Tamary, Karola
Pokaż menu

Komorów z dofinansowaniem na doposażenie świetlicy wiejskiej!

30 września, 2022

Gmina Wierzchosławice otrzymała dofinansowanie na doposażenie świetlicy wiejskiej w miejscowości Komorów. W ramach zadania zakupione zostaną głównie niezbędne elementy wyposażenia. Obiekt przeszedł gruntowny remont, a pozyskane środki na zakup wyposażenia to kolejny etap w przywracaniu właściwej funkcji jakie pełni obiekt Domu Ludowego.

Zadanie dofinansowane w z budżetu Województwa Małopolskiego w wysokości 21 000,00 zł w ramach programu „Małopolskie Świetlice Wiejskie 2022”. Całkowita wartość zadania 30 000,00 zł.
Gmina Wierzchosławice
Wierzchosławice – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 5,29% powierzchni powiatu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).