Piątek, 19 kwietnia 2024r. | Imieniny: Adolfa, Tymona, Leona
Pokaż menu

Kampania Dobro jest w Małopolsce. Stop Koronawirusowi!

06 maja, 2020

W ramach kampanii Województwa Małopolskiego Dobro jest w Małopolsce. Stop Koronawirusowi! został przygotowany specjalny serwis skierowany do wszystkich mieszkańców Małopolski.
www.malopolska.pl/dobrojestwmalopolscestopkoronawirusowi

Zawiera informacje dotyczące wsparcia dla służby zdrowia i przedsiębiorców w ramach Małopolskiej Tarczy Antykryzysowej. W ramach kampanii został również uruchomiony specjalny Bank Ofert, aby umożliwić połączenie tych, którzy są w stanie zaoferować swoją pomoc z tymi, którzy jej potrzebują. Na stronie https://www.malopolska.pl/dobrojestwmalopolscestopkoronawirusowi/bank-ofert można znaleźć informacje o różnych formach pomocy oferowanej przez instytucje, firmy czy stowarzyszenia z Małopolski. W ramach Kampanii nie zapomniano również o miłośnikach kultury i najmłodszych, dlatego zachęcamy do obserwowania działań na profilu facebook.com/lubiemalopolske.

Informacje o Kampanii można znaleźć również na stronie

www.malopolska.pl/aktualnosci/promocja/dobro-jest-w-malopolsce-stop-koronawirusowi

Pamiętamy: Razem. Wszyscy!
Dobro jest w Małopolsce. Stop Koronawirusowi!
Gmina Wierzchosławice
Wierzchosławice – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 5,29% powierzchni powiatu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).