Wtorek, 25 czerwca 2024r. | Imieniny: Lucji, Wilhelma, Doroty
Pokaż menu

Gminny Dzień Dziecka już za nami!

30 maja, 2023

W minioną niedzielę 28 maja 2023 roku, na placu przy Gminnym Centrum Kultury w Wierzchosławicach wspólnie świętowaliśmy Dzień Dziecka! Na najmłodszych mieszkańców Gminy Wierzchosławice czekała moc atrakcji! Dzieci mogły skorzystać z dmuchanych zamków i zjeżdżalni, malowania twarzy oraz spotkania z żywą maskotką. Najmłodsi, przez cały czas trwania wydarzenia, brali również udział w grach i zabawach organizowanych przez animatora. Nie zabrakło również atrakcji dla miłośników sportu! Nieco starsi goście mogli poczuć sportowe emocje i wziąć udział w Otwartym Turnieju Teqball-a. Dla najlepszych zawodników przygotowane zostały pamiątkowe medale i puchary. Wspaniała majowa pogoda zachęciła do wzięcia udziału w wydarzeniu i sprzyjała aktywnościom i zabawom na świeżym powietrzu. Dla tych, którzy nie bali się pobrudzić, na zakończenie wydarzenia czekała barwna zabawa podczas festiwalu kolorów! Wszyscy goście mogli także skorzystać z szerokiej strefy gastronomicznej.

Dziękujemy za wspólną zabawę!
Gmina Wierzchosławice
Wierzchosławice – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 5,29% powierzchni powiatu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).