Wtorek, 28 marca 2023r. | Imieniny: Anieli, Sykstusa, Jana
Pokaż menu

Gmina Wierzchosławice rozpoczęła dystrybucję węgla do gospodarstw domowych!

28 listopada, 2022

W miniony piątek rozpoczęła się dystrybucja węgla zakupionego przez mieszkańców w ramach zakupu preferencyjnego paliwa stałego dla gospodarstw domowych.

Przypominamy, że kolejność wydawania towarów osobom uprawnionym uzależniona jest od kolejności wpłacania środków na numer konta podany w informacji wydawanej każdemu wnioskodawcy, po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku o zakup preferencyjny paliwa stałego.

W miarę dostępności danego sortymentu węgla, KDW Żabno będzie kontaktować się na wskazany we wniosku numer telefonu w celu ustalenia szczegółów dostarczenia lub odbioru paliwa stałego.
Gmina Wierzchosławice
Wierzchosławice – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 5,29% powierzchni powiatu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).