Czwartek, 30 czerwca 2022r. | Imieniny: Emilii, Lucyny
Pokaż menu

Finał Igrzysk Młodzieży Szkolnej w biegach drużynowych: 3. miejsce Jakuba Majchera!

06 maja, 2022

Tuż przed weekendem majowym w Siedliskach koło Tuchowa odbyły się Powiatowe Finały Igrzysk Dzieci oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej w biegach drużynowych. Gminę Wierzchosławice reprezentowała Szkoła Podstawowa im. 100 – lecia Ruchu Ludowego w Wierzchosławicach. Żadnej naszej drużynie nie udało się zająć miejsca na podium. Sukcesem jest zajęcie 3. miejsca indywidualnie przez  Jakuba Majchera – w kategorii chłopców Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Wyszukaj informacje:
Gmina Wierzchosławice
Wierzchosławice – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 5,29% powierzchni powiatu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).